Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Новину додав Admin, 30-10-2012, 01:20, залишено коментарів: 0, переглядів: 5196
Тайською мовою назва цієї країни звучить Prathet Thai, що означає «Земля Свободи». Це єдина в Південно-Східній Азії країна, яка ніколи не була колонією одній з європейських країн.

Протягом століть назви цієї країни змінювалися кілька разів. Кілька разів її називали за найменуваннями домінуючих міст, таких як Сукхотай, Айюттайя і Тонбури. З 1800 року його поперемінно називали те Сіам, то Таїланд.

Таїланд межує з чотирма країнами: з М'янмою (раніше Бірма) на півночі і на заході, з Лаосом на півночі і сході, з Камбоджею на південному сході і з Малайзією на півдні.

В Тайланді знаходиться найбільша статуя (трохи менше 3м висотою) золотого Будди, найбільша в світі крокодиляча ферма, найбільший ресторан, найдовший однопрогоновий підвісний міст і найвищий у світі готель.

У минулому кожна молода тайський чоловік, включаючи короля, перед досягненням 20 років повинен був стати буддистським ченцем, хоча б на короткий час. У наші дні цю традицію дотримуються далеко не всі тайці.
Новину додав Admin, 30-10-2012, 01:13, залишено коментарів: 0, переглядів: 5925
Оскар, статуетка, що вручається в якості нагороди Американської академії мистецтв, була названа на честь Оскара Пірса, чия племінниця працювала в цій організації. Коли вона вперше побачила цю статуетку, кажуть, вона вигукнула: «О, боже, як же він схожий на мого дядечка Оскара!»

Міжнародний аеропорт Далласа Форт-Уерт має найбільшу в світі паркувальну стоянку. Міжнародний аеропорт в Амарілло має третю в світі по довжині злітну смугу, і є запасний посадочної майданчиком для космічних човників. У Техасі більше аеропортів, ніж в будь-якому іншому штаті країни.

Техас є другим за величиною штатом США, який поступається по території тільки Алясці. Техас більше багатьох держав, включаючи будь-яку країну в Європі. Якби це Техас був країною, то він займав би сороковому місці в світі відразу після Чилі і Замбії.

Техас займає друге місце в США за чисельністю населення після Каліфорнії. Штат Нью-Йорк знаходиться на третьому місці. За даними перепису 2010 року населення Техаса становило 25145561 чоловік, тоді як в 1990 році було набагато менше - 16968510 чоловік. Щільність населення в 2010 році становила 96, 3 чоловік на квадратну милю.

Назва «Техас» походить від слова індіанців хасінаі «Tejas», що означає «союзники» або «друзі». В дійсності девізом штату є слово «дружба». За іронією долі індіанські племена, що населяють Техас, включаючи хасінаі, були повністю винищені.
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався