Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Перепелині бої
У Стародавньому Китаї практикувалися бої перепелів. Їх поміщали в скляну ємність і дивилися, як птахи заклевивалі один одного до смерті. Зараз перепелині бої зберегли популярність лише в деяких районах Таджикистану, а птахи б'ються на відкритому просторі.

У 1822 році Тімоті Дуайт, президент Єльського коледжу, заборонив студентам грати у футбол. Про порушників доповідали декану, а також накладали штраф у 50 центів.

«Пітсбургського пірати» (Pittsburgh Pirates) отримали свою назву після газетної публікації. У 1880 році Пітсбургського команда переманила високо ценівшегося бейсболіста з Філадельфії. Місцеві газети злобно обізвали команду «бандою піратів». Епітет прижився, а пізніше став офіційною назвою.

Задовго до сучасників індіанці майя та ацтеки в Мексиці і Центральній Америці грали в м'яч, і ця гра мало чим відрізнялася від сучасного Лакросс. Грали на великому полі і при великій кількості глядачів. Матч міг тривати кілька годин. По закінченні гри капітана переможеної команди стратили, і частини його тіла кидали глядачам на поживу.

У 18-19 століттях в Перу проводилися своєрідні бої биків. Матадори виступали верхи на конях, і кращими бійцями вважалися жінки. Їх називали капеадори (capeadoras). Знаменита Хуаніта Тлінна переслідувала бика, сидячи в дамському сідлі. Мчати в такому сідлі - сама по собі непросте завдання.

Першим давати номери гравцям почав клуб «Yankees» в 1929 році. А в 1931 році це стало стандартом в Американській Лізі. У 1960 «Bill Veeck» додав на уніформи імена гравців.
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався