Про наш проект:

DNS GB — у нас ви знайдете найцікавіші статті, новини і фотографії.
Новину додав Admin, 30-10-2012, 12:45, залишено коментарів: 0, переглядів: 8246
Перша жінка - кваліфікований стоматолог в США - Люсі Хоббс Тейлор, яка отримала відповідний диплом в 1867 році.

Найпопулярніший колір зубної пасти - блакитний.

У 18 столітті стоматологи використовували для пломбування зубів гуму.

Петро Перший нерідко в якості розрядки займався стоматологією - виривав хворі зуби. При цьому іноді захоплювався і під роздачу могли потрапити і практично здорові.

До початку 20 століття більшість американців не чистили зуби.
Новину додав Admin, 30-10-2012, 02:09, залишено коментарів: 0, переглядів: 9229
Найперша згадка про хворобу, по якому можна було поставити діагноз «діабет» було знайдено в Еберском папірусі за 1500 років до нашої ери. Це опис включало рецепт декількох мікстур, які могли «прибрати сечу, поточну занадто часто».

У 1889 році Оскар Мінковські (1858-1931) відкрив зв'язок між діабетом і підшлунковою залозою. Коли він видалив її у собаки, у тварини розвинувся діабет.

Назва «інсулін» походить від латинського «інсула», що значить «острів», так як гормон виділяється з острівців Лангерганса, що знаходяться в підшлунковій залозі.

До відкриття інсуліну хірурги рідко оперували пацієнтів з гангреною, що розвилася від діабету, оскільки пацієнти після такої операції неминуче вмирали. Іноді гангрена «автоампутіровалась», тобто район гангрени висихав і відпадав сам собою.

До відкриття інсуліну в 1921 році лікарі часто наказували своїм пацієнтам голодну або напівголодну дієту, рекомендуючи є тільки один вид їжі, наприклад, вівсяну кашу.
Новину додав Admin, 30-10-2012, 01:15, залишено коментарів: 0, переглядів: 7155
На англійській мові слово грип звучить «influenza» і походить від італійського «influentia», що значить, «вплив», оскільки вважалося, що до цієї хвороби призводить вплив планет, зірок і місяця - інакше важко було б пояснити настільки раптове виникнення і швидке поширення хвороби.

Англійці ввели в ужиток слово «influenza» в середині 18 століття, в той час як французи назвали цю хворобу «gripper», що значить «схопити» або «крюк». Також на арабській мові є близька за звучанням до англійського назвою хвороби фраза - «anf-al-anza, що значить« ніс козла », оскільки вважалося, що саме ці тварини були переносниками хвороби.

Вартість лікування хворих під час епідемії грипу, включаючи втрату заробітної плати і продуктивності праці, становить мільярди доларів в одних тільки США.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оцінює, що від трьох до п'яти мільйонів людей по всьому світу серйозно хворіють грипом, а у 10000000 ця хвороба протікає більш м'яко. Щорічно в усьому світі від грипу вмирає від 250 тисяч до півмільйона осіб.

Починаючи з 1900 року, в світі сталося чотири ключових пандемії грипу. Самою останньою була спалах свинячого грипу, якій присвоїли офіційна назва «Novel H1N1 Influenza A». Останньою глобальної пандемією, що забрала велика кількість життів, був спалах, що почалася в Гонконзі, від якої загинуло близько мільйона людей (1968-1969 рр..). Азіатська пандемія грипу, що зародилася в Китаї, вбила за різними даними від одного до чотирьох мільйонів осіб (1957-1958 рр..). Пандемія грипу, що почалася в Іспанії (легендарна «іспанка»), погубила від 50 до 100 мільйонів осіб по всьому світу (1918-1919 рр.).
Новину додав Admin, 30-10-2012, 01:11, залишено коментарів: 0, переглядів: 11261
Епідемія чуми лютувала в Європі з 1348 року по 1351 і, за приблизними оцінками, знищила від 25 до 60% європейців.

Важко з'ясувати точну кількість смертей із середньовічних джерел. Рівень смертності в різних районах відрізнявся. За останніми даними дослідників кількість загиблих від чуми знаходилося в межах від 75 до 200 мільйонів осіб.

Назва «Чорна Смерть» з'явилося порівняно недавно, а під час епідемії і ще довго після неї хворобу називали «Велика Смертність» або «Мор».

Хоча період, який відноситься до Чорної Смерті, закінчився в 1351 році, чума періодично поверталася в Європу аж до кінця 15 століття.

Чорна Смерть була другою за рахунком пандемією в Європі. Перша відбулася ще в шостому столітті, і вона також принесла багато нещасть, але вона була не настільки спустошливої, як друга.
Кращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Є й получше
Зовсім не сподобався